Nocny Market na Głównym, czyli raj dla nocnych podjadaczy.

Nocny Market na Głównym ma już swoich wielbicieli. To dla nich, ale też dla nowo-nawróconych na nocne jedzenie czeka obfitość street foodu. W ten weekend przybije Nadwiślańskie BBQ z prawdziwego zdarzenia prosto z Fest Port Czerniakowski.
Wszystko wędzą i robią sami w ważącej ponad tonę wędzarce – wiemy, bo sami sprawdzaliśmy ;). Koniecznie spróbujcie jak soczyste są żeberka BBQ wędzone 6h, jak aromatyczny jest wędzony 8h boczek złotnicki, oraz jak smakuje domowy gravlax z łososia w kanapce i wędzona szarpana wieprzowina i ich autorskie dodatki. Kolejna premiera na Głównym to  Reginabar!👏
Miejsce jak na Manhattanie – gdzie Little Italy łączy się z Chinatown, które od momentu otwarcia podbiło rzesze podniebień!  Zaserwują Wam swoją wizję nowoczesnej chińszczyzny. 

Nocny Market
Nocny Market


A do tego: 

Koreanka / Omami / Hocio vegan hot dogs (Mickey Rotten by Michał Gniłka) / Mąka i Woda / Souvlak / dogidog / Pastrami Deli / Tel Aviv Urban Food / Ed Red Warszawa / BRASIL ON THE PLATE / TACO LIBRE / SHOKU x Marta Wajda / Warung Jakarta / SOUL FOOD BUS / Raj w Niebie / Kraken rum bar / Koszykowa 31 / Shabu Shabu Mokotowska / Weranda Bistro / MISS MELLOW / Viet Street Food / Słodka Przyczepa / Melody – Naturalne Lody / Asian Food Foundation / Kroketas/ Kuchnia gruzińska i ukraińska + STACJA AZJA – stoiska z autentyczną kuchnią azjatycką serwowaną przez właścicieli knajpek, działających na co dzień na giełdzie w Wólce Kosowskiej czy przy ul. Bakalarskiej

✦ Strefa Lifestyle: KABAK, Rowery Embassy, Nczekolada
✦ Nocny Barber Shop: The Urban Beard – Barber & Tattoo
✦ Galeria Tatuażu: Wiki Mouse
✦ Wystawa: ALE Kolorowo czyli Moskit na Nocnym Markecie!

 

A do tego już za chwilę Główny będzie tętnić życiem i muzyką jeszcze bardziej – nadciąga #HMDworzec, którego są partnerem 💪🎤🚂 W czwartki i niedziele działają jak zawsze, a piątki i soboty uświetnią darmowe koncerty na peronie obok!
✦ 9-10/06 H&M Dworzec: Pezet / Eldo / Flirtini / XxanaxX

H&M na Głównym
H&M na Głównym