Regionalia, czyli targi produktów ekologicznych

Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia to wydarzenie promujące tradycyjną i regionalną żywność, zdrowe i ekologiczne produkty, regionalne wyroby oraz kosmetyki naturalne. Targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i konsumentów. Wystawcy będą mieli okazję zaprezentować zwiedzającym produkty wytwarzane zgodnie z naturą i tradycją oraz nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami branży. Oferta targów to produkty, które powstają na bazie lokalnych składników o najwyższej jakości, a także wyroby przygotowane zgodnie z recepturami, pielęgnowanymi od wielu pokoleń. Główne miejsce na targach zajmuje sektor spożywczy obejmujący żywność tradycyjną, regionalną, ekologiczną i organiczną. Oferta wydarzenia to także przyprawy, trunki, biżuteria, kosmetyki, moda i naturalne tekstylia czy wydawnictwa ekologiczne. Firma Międzynarodowe Targi Polska, organizator targów, zachęca wystawców do dodatkowej prezentacji produktów, zarówno poprzez możliwość zorganizowania warsztatów dla zwiedzających, jak też udział w konkursach. Warszawiacy cenią warsztaty, pokazy i atrakcje z zakresu wiedzy o ekologii czy zdrowego odżywiania.

 

Patroni imprezy:

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego,  Polska Izba Produktu Regionalnego oraz Polska Izba Handlu.

 

Uznana jakość drogą do sukcesu

Podczas Targow rozstrzygniety zostanie konkurs na Najlepszy Produkt Targów Regionalia, który organizowany pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem konkursu jest promocja regionalnych i lokalnych produktów, ekologicznych artykułów oraz rzemiosła artystycznego z Polski i ze świata. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną Ministra. Ponadto w czterech kategoriach konkursowych, tj.: „Skarby natury”, „Promile i procenty”, „Natura i uroda” i „Rękodzieło” zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają Medale  Targów Regionalia 2017.

 

Regionalia
Regionalia

21-23 kwietnia 2017

Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56c.

 

Wstęp na targi jest bezpłatny.